| Seby80 a întrebat:

Pentru toti care il critica pe huidu cu accidentul... credeti ca in locul lui v-ati simti bine, as vrea raspunsuri sa vad!

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Eu nu il critic pe huidu...se putea intampla oricui!
critic presa pentru ca pune acest accident mai sus decat un accident obisnuit ...doar pentru ca huidu e o persoana publica, si ii critic fanii care spun ca ar trebui sa scape nepedepsit!
...crima e crima, indiferent cine o face!
ai gresit ...trebuie sa platesti!

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns (pentru Apache):

Buna, exact de aceeasi parere sunt si eu. Serban Huidu ar trebui sa plateasca exact cum ar platii oricare alt om. Totusi in accidentul produs de el au murit 3 oameni. Parerea mea este ca va primii o pedeapsa cu suspendare deoarece, cam asa stau treburile in Romania... daca ai bani nu conteaza ce faci, cum si cand...este trist dar asta e adevarul. Ar trebuii sa faca puscarie asa cum ar face oricare alt om in aceasta situatie.

2 răspunsuri:
| EuAiciDinNou a răspuns:

Sa stii ca ai dreptate caci i se poate intampla oricui.
nu trebuie sa iesim cu coltii inainte