| alexdarboyy a întrebat:

Sall,bunicul meu in tinerete a strans bani care dupa moarte nu i-am gasit suma este maricica si mi-e frica sa nu se schimbe bani.
Am cautat in toate locurile unde umbla mereu si ca sa ii ingroape nu putea ca dadea cu imprumut pe la oameni si dovada ca ii are l-am vazut numaradui.
Astept raspuns!

7 răspunsuri:
| Dragneel a răspuns:

Din moment ce a murit. Numai poti face nimic. straight face

| ILoveTacos a răspuns:

Chiar daca i-ai gasit banii, nu cred ca ii poti folosi daca nu ti i-a lasat tie in testament.Nu sunt banii tai, e ca si cum ai fura.Te-ai gandit ca poate sunt la parintii tai?

| alexdarboyy explică (pentru ILoveTacos):

Nu e vb ca ii fur ca nici parintii mei nu i-a gasit...

| ILoveTacos a răspuns (pentru alexdarboyy):

Atunci,poate sunt intr-un cont, ceva?
Poate i-a dat altcuiva sau poate si-a cumparat ceva inainte sa moara...
Da nu are testament?

| alexdarboyy explică (pentru ILoveTacos):

Nu si nu are cont

| ILoveTacos a răspuns (pentru alexdarboyy):

Pai,atunci nu prea stiu.

| psawyer a răspuns:

Nu e chestia ca e ca si cum ai fura, caci esti mostenitoare din moment ce este bunicul tau.
Pe unde sa zic sa ii cauti... nu ai vazut ceva dubios la el inainte sa moara... poate i-a ingropat, caci asa mai fac astia batrani thinking Bafta la cautat :*