| vasiliustefan98 a întrebat:

Sall prieteni, am un Nintendo ds xl din iotalia il am de vreun an si ceva in fine am si jocuri la el dar am un r4 3ds care stiu ca merge la Nintendo ds xl Nintendo ds dar problema e ca cand bag discheta r4 3ds si vreau sa dau ca sa ma joc imi apare un card desenat si scris semnaul intrebarii:? si MENU mam mai uitat pe youtube am facut eu chestii dar nu merge asa imi apare de cand l-am cumparat deci daca are cineva Nintendo ds xl sau Nintendo ds si r4 3ds sa imi spuna va rog dau funda la cel mai bun raspuns care merge pooop

Răspuns Câştigător
| Danyel129 a răspuns:

Salut! Da-mi add la dayel_96_smeker si am sa-ti zic eu ce trebuie sa faci! Am avut si eu problema asta.

| Danyel129 a răspuns (pentru Danyel129):

Danyel_96_smeker. Scuze am gresit inainte.

| vasiliustefan98 explică (pentru Danyel129):

Idu meu e vasiliustefan98