| ADyProblema a întrebat:

am o problema cu google chrome :cand il deschid imi apare eroarea asta "hopa! g. c. s-a inchis cu o eroare!" l-am dezinstalat l-am instalat iar si tot asa, am citit p site'ul lor de ajutor si nu m-a ajutat nici una din acele variante... ce sa fac crying mie imi place G.C. si nu vreau sa renunt la el:crying( Funda. cel mai rapid raspuns ca trebuie sa plec maine la munte... laughing

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am probleme cu google chrome de la un timp, asa ca l-am inlocuit cu Opera (care merge foarte usor).
Nu stiu care este cauza.straight face

| EgoFiet a răspuns:

Trebuie sa intri start apoi pe control panel dupa Uninstall a program, apoi iti apare o lista cauti google chrome il stergi de acolo si il instalezi din nou. Asa mi s-a intamplat si mie, dar daca nu merge inkearka mozilla

| ADyProblema explică (pentru EgoFiet):

Nu am "Unistall a program" merge cu "add or remove program"?

| EgoFiet a răspuns (pentru ADyProblema):

Nu, trebuie sa-ti apara doar `` Program`` si acolo ai o varianta si skrie ``Uninstall a program``