| Cosmin4sul a întrebat:

Am si eu o problema cu facebook-ul.intru in google chrome dau pe facebook si numi merge.adica se incarca ogramada.ce se fac? ajutati-ma si pe mine

Răspuns Câştigător
| jj95 a răspuns:

Salutare, daca se incarca greu nu trebuie sa fie neaparat de la browser(google chrom) de obicei acest brouser este cel mai usor de utilizat si nici nu mananca mult, poate fi de la conexiunea de la internet, de exemplu poate fi prea incarcata reteau, oricum o sa isi revina.
bafta

| Cosmin4sul explică (pentru jj95):

Mersi jj95 mi-ai fost de ajutor

| jj95 a răspuns (pentru Cosmin4sul):

Pentru nimic