| vladdd16 a întrebat:

Va explic.Eu cand parintii mei nu sunt acasa trebuie sa ma duc sa fac cumparaturile si ma duc de fiecare data la acelasi magazin.

Si la magazinul respectiv munceste o fata cu 2 ani mai mica decat mine, eu o stiu din vedere niciodata nu am vb cu ea

Si am observat ca se cam uita dupa mine.
Recent am vazut pe facebook ca are prieten.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Asteapta, daca e ceva o sa-ti dea mai multe semnale decat niste priviri, poate ai interpretat gresit sau poate cai ii place cum arati dar nimic mai mult.
Poti intra in vorba cu ea eventual in legatura cu careva produs din magazin happy

| Youcandoit a răspuns:

Incerca sa te bagi in seama cu ea si vezi ce iese; cine stie poate ai interpretat tu lucrurile gresit.