| CeaiCuGheatsa a întrebat:

Salut tpu.Sunt din Ploiesti si recent am aflat ca am o vecina in bloc,ma rog eu nu stiu prea bine vecinii dar in mare parte le stiu fata, si am mai vazut-o odata cand am intrat in bloc, i-am deschis usa si astazi cand am venit acasa cu parintii, ea era la fel cu parintii si ei s-au salutat in timp ce urcam scarile si atat.Mentionez ca este foarte draguta din vedere si in ambele dati cand am vazut-o s-a uitat la mine mereu si mi-a zambit "dulce". Detalii: Nu o am la prieteni pe facebook sau messenger,tocmai ce am vazut-o, parintii nu ii cunosc parintii ei, desi stiu ca nu e noua in bloc, nu era in vizita la cineva stiu 70% ca ea locuieste in bloc dar nu stiu unde Daca as avea profilul ei de facebook sau id-ul ei as avea tupeu sa intru in vorba pentru ca stam in acelasi bloc, da intrebarea este cum sa fac rost de asta, pentru ca nu ii stiu numele ca sa pot intreba pe cineva...

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se vede ca esti mic pentru asa ceva, trebuie sa lasi femeile si ele vin dupa ce ai terminat studiile ca asa nu inveti bine daca iti arde de ele.

| CeaiCuGheatsa explică (pentru mgtow):

Intr-adevar,sunt destul de mic :d (cls 8), da ea e printre singurele dupa care chiar vreau eu sa fac primul pas, am mai facut doar cu 2 straight face Un sfat cum sa incep conversatia? Da daca ma iei cu din astea "buna, ce faci, ma cheama grigore grigorescu si vreau id tau" mai bine nu zici nimic.

| mgtow a răspuns (pentru CeaiCuGheatsa):

In general asa e normal sa te prezinti diplomat cum ai zis, proastele te ignora cand aud asa ceva. Tot alea vor sa auda hei proast-o ce p.m faci? Uite ca vreau sa ti-o... si asa mai departe dar nu e bine sa o iei pe drumul ala.

| CeaiCuGheatsa explică (pentru mgtow):

Eu as vrea s-o intreb ceva de genul "Buna, nu prea te-am mai vazut prin bloc, esti noua?" Daca zice "da", o intreb de unde vine, cum o cheama si in final un id :d da daca zice nu... Imi poti zice tu ce pot sa mai zic daca zice ca nu e noua in bloc?batting eyelashes

| Nicux1 a răspuns:

Un sfat...intreab-o mare lucru...cand te intalnesti cu ea pe scrarile blocului:'hei, cum te cheama si atunci ea iti spune ce vrei sa-ti spunem noi cum o cheama pe ea?

| CeaiCuGheatsa explică (pentru Nicux1):

Eu as vrea s-o intreb ceva de genul "Buna, nu prea te-am mai vazut prin bloc, esti noua?" Daca zice "da", o intreb de unde vine, cum o cheama si in final un id :d da daca zice nu... Imi poti zice tu ce pot sa mai zic daca zice ca nu e noua in bloc?batting eyelashes

| Nicux1 a răspuns (pentru CeaiCuGheatsa):

Te pot ajuta.

| Nicux1 a răspuns (pentru CeaiCuGheatsa):

Id ul meu de mess este floryn.nicusor.Te astept.

| Nicux1 a răspuns:

Funda?

| Anca1989 a răspuns:

Nu poti sa o intrebi?