| madycumada a întrebat:

Am 14 ani, 45 de kg, 1.58 inaltime. Stiu ca sunt scunda, dar, cum as putea sa ma inalt, in afara de inot sau bascket? Multumesc!

9 răspunsuri:
| Anileda a răspuns:

Spalierele din sala de sport sunt foarte bune.
Intinde-te in fiecare dimineata.
Sari ca mingea.
O zi buna

| Me_2404 a răspuns:

Noaptea dormi cu fata in sus, pentru. ca coloana vertebrala se dezvolta in conctact cu patulwinking

| Ana_1799 a răspuns:

Fa mult sport.intindete mult ca si cum ai face o incalzire.in fiecare zi si o sa ai rezultate

| Edward_2553 a răspuns:

Simplu.Alearga prin parcuri, pe pista, pe unde vrei tu...

| madycumada explică (pentru Edward_2553):

Ma ajuta sa ma inalt sau sa slabesc? thinking

| Edward_2553 a răspuns:

Logic,Da! daca stai in Buc cel mai recomandat este parcul Iore

| madycumada explică (pentru Edward_2553):

Nu sunt din Buc. happy
multumesc, oricum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum o să mai creşti până pe la 18 ani, dar ca să contribui şi tu la proces, ar fi bine să practici un sport ca voleiul.

| SorInna_5596 a răspuns:

Pune 2 pers... una sa te traga de maini si cealalta de picioarelaughing)