| StatuZ a întrebat:

Salut am avut doi cerei in urechea stanga dar sau astupat ( nu am mai purtat de vreo cinci - sase luni ), marti ma duc sa imi pun in ambele urechi, unde ar trebui sa il pun in lob sa arate cel mai bine ca rapperi? ( e cercel din argint cu o pietricica ca diamantul happy ) il pun in lobul urechii, sus, jos sau in mijloc?

Sunt baiat am 14 ani ma scuzati daca am gresit gramatica ( stau in Suedia de 3 ani )

Răspuns Câştigător
| SfarsitDeDrum a răspuns:

Sa sti ca scrii mai bine decat multi altii care stau in Romania`!
Si referitor la intrebarea ta, cred ca jos ar fi mai frumos.