| Aenoenienanonim a întrebat:

Salut.as vrea sa va rog si eu ceva. dau funda. vreau sa imi dea s-au sa imi faca si mie cineva. un meniu pentru un corp ripped big grin.adica eu fac sala. dar am auzit ca e nevoie si de o alimentatie buna. Eu de obicei nu prea mananc.si ce mananc... ce imi cade printre degete, fast food, cipsuri, biscuiti, fripturi, cartofi prajiti, as vrea sa am un abdomen frumos pana vara viitoare, si vreau un meniu ceva. Dar am o rugaminte. nu m-a luat cu. 100 g. de ovaz kk. o cana de fructe de padure, vreau un meniu calumea, proteine glucide si carbohidrati, tot ce am nevoie pentru un corp calumea.(fara pastile, geluri, proteine, prafuri, steroizi) happy. multumesc!

1 răspuns:
| cOnTexT a răspuns:

Amice, chiar nu am dispozitia necesara sa iti scriu acum... da-mi add pe messhappy andr3y_tm@Yahoo.com si iti voi explica acolo cum sa ai un corp 'ripped'... happy