| anonim_4396 a întrebat:

Salut baieti. E vreo problema daca am penisu putin curbat ( in sus) atunci cand e " sculata "? Si inca ceva, tot atunci sta ridicata (face un unghi de 30grade cu abdomenu ). Ce e de facut? E ceva grav? E ceva normal? Da-ti-mi niste sfaturi va rog, multumesc!

Răspuns Câştigător
| lizucalisuca a răspuns:

E ok, nu te panica, s-ar putea sa produca chiar senzatii mai coolwinking

5 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

E normal. BTW, daca vrei sa vorbesti stiintific, folosesti "in erectie" nu "e sculata" big grin

| GOGAIE18 a răspuns (pentru Radu284):

Da-mi si mie id tau de mess sau fb-u big grin

| Radu284 a răspuns (pentru GOGAIE18):

Nu imi place sa dau IDul la persoane pe care nu prea le cunosc, dar daca ai ceva de zis, foloseste mesajele private de pe site, si o sa-ti raspund daca te pot ajuta.

| GOGAIE18 a răspuns (pentru Radu284):

Ok, nu-i nicio problema, nu esti obligat.

| Carmen100 a răspuns:

E normalwinking