| Mihay10 a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine, am 15 ani si am o problema cu fratele meu, mereu se ia de mine din cauza parului meu, am un par gen emo... putin breton pe ochi. dar putin. si putin ridicat in sus. si nu stiu ce sa ma mai fac cu fratele meu mereu se ia de mine ele e mai mare ca mine cu 12 ani si daca ii spun mamei nu se ia deloc de el. ba chiar mai mult. il aproba. si nu stiu cum sa ma ascund de el pentru ca mie imi place mult parul. ma gandeam sa mi-l fac atunci cand ies afara si cand intru in casa sa mi-l aranjez normal. dar de fiecare data uit sa-l aranjez. un sfat? va rog! Fundita! :X

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

1. Spune`i fratelui tau ca e viata ta si stilul tau!
2. Tu nu`i spui lui cum sa arate si cum sa`si faca parul!
3. De ce`i pasa asa de mult? Ciudat waiting

---> trebuie sa-l spui mamei tale ca tot se ia de tine si ca nu te lasa in pace! Asta e singura solutie pe care o vad eu!
---> Ma bucur ca te-am ajutat! puppy dog eyes

1 răspuns:
| BrokenAngel_2369 a răspuns:

Întreabă ce au cu frizura ta și mai vedem.