| anonim_4396 a întrebat:

Salut~! big grin Am 14 anisori, 1'60 si cca 40 kg :-s si mi se pare ca sunt foarte slabuta big grin Ce as putea face sa mai pun ceva pe mine? Toata ziua mananc laughing dar degeaba...Ma puteti ajuta? big grin [fundita + vott love struck ]

Răspuns Câştigător
| Sky_6013 a răspuns:

Pai.nr de kg se calculeaza din cate stiu; de 2 ori varsta + 10 kg.ar trebuie sa ai intre 38-40kg...e binewinking...bun am chestia cu mancatul nu e buna.E o dereglare a glandelor, iar mai tarziu iei in kg ce ai mancat acum.Asa am poatit eu, dar am dat joc.si asa a zis si mediculhappy

2 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Niste vitamine sau suplimente

| alexGEN a răspuns:

Iti dau un sfat. Un coleg face lupte libere si el e la categorii cand se lupta. Si cand ii trebuiesc Kg in plus ia ciocolata si suc si sta intr-un singur loc toata ziua mancand numa ciocolata si beând suc. Pare ciudat dar merge. Funda?