| DrojdiLaPachetMicNr1 a întrebat:

Salut, nu stiu ce sa cumpar.O bicicleta sau o piscina? Va rog raspundeti repede!

6 răspunsuri:
| LaraClarice a răspuns:

Depinde, daca vrei sa ieși pe afara, din curte presupun, ia-ți o bicicletă. Daca vrei sa petreci mai mult timp pe acasă, piscină sau bicicleta staționară.
Distracție plăcută!

| Violleta2022 a răspuns:

O bicicleta!
Ca o poti folosii in toate anotimpurile si aproape, pe orice vreme (exceptie facand iarna, cand este zapada sau gheata).

| Andreeush a răspuns:

Cumperi ce ai nevoie, nu ce zic alții!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta tu decizi, după placul tău. Nu ne întreba pe noi. Dacă nu poți rezista tentației cumpăra-le pe amândouă.laughing