| Anonimity a întrebat:

Salut
Puteti sa imi spuneti si mie cum sa l pun pe dracu de capul cuiva? sa il chinuie zi si noapte?
Pers respectiva e tata si stiu eu de ce vreau sa fac asta,numai eu stiu cati draci, blesteme si injuraturi imi aud zilnic din partea lui si eu nu i-am facut nicio data nimic, ba chiar il ajut mereu la treburi ca fara mine ar muri de foame.si ma enerveaza ca nu ma injura numai pe mine, o injura si pe mama care e la spital cu piciorul rupr si diabet.
Va rog, nul mai suport, explicati-mi cum sal blestem sai para rau ca s-a luat de mine si de mama...
funda

Răspuns Câştigător
| LittleLady a răspuns:

Cu placere.Sa stii ca m-am gandit mai mereu la situatia in care te aflii.Dar ma bucur enorm ca pana la urma ai scos-o cumva la capat.Iti urez multa bafta in continuare si fii optimist:va fi bine! happy :*

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chia ai reusit sa ma amuzi. Reciteste si tu intrebarea si zi-mi daca ti se pare normala? Du-te la un vrac, fa o papusa d'aia Voodoo da' nu cu tactu' ci cu tine.

| LittleLady a răspuns:

OFFF...Te cred.Sentimentul asta l-am avut si eu dar sa-l blestemi nu ajuta cu nimic.As zice si eu ca i colega Giada sa te rogi.O varianta mai una ar fi ca ai tai sa divorteze deoarece asa nu vor mai avea nici o treaba unul cu celalalt.As vrea sa te pot ajuta cu mai mult crede-ma din tot sufletul.hai sa vorbim mai multe in privat.ok?

| Anonimity explică (pentru LittleLady):

Ok,imi dai email-ul tau?

| LittleLady a răspuns (pentru Anonimity):

Ti-am lasat mesaj(e-mail)aici pe TPU

| LittleLady a răspuns (pentru LittleLady):

L-ai primit?

| LittleLady a răspuns (pentru Anonimity):

Da te rog accept cererii de prietenie.am observat ca nu-ti pot trimite mesaj.sau lasa-mi e-mail-al tau te rog

| Anonimity explică (pentru LittleLady):

Am reusit sa ma impac cu ideea ca e tata pana la urma...multumesc oricum ca ai vrut sa ma ajuti!

| LittleLady a răspuns (pentru Anonimity):

Cu placere.Sa stii ca m-am gandit mai mereu la situatia in care te aflii.Dar ma bucur enorm ca pana la urma ai scos-o cumva la capat.Iti urez multa bafta in continuare si fii optimist:va fi bine! happy :*

| Giada a răspuns:

Cu asta nu rezolvi problema. Din contra.
Nu te-ai gandit ca mai bine ar fi sa incerci sa te rogi pentru o relatie mai buna cu tatal tau? Si pentru ca mama ta sa se faca bine straight face
Crede-ma ca dc o faci asa cum trebuie, va da rezultate. happy [parerea mea, tu faci ce crezi]

| Ioseba a răspuns:

Sa stii ca daca tatal tau injura si se poarta rau cu tine nu mai e nevoie sa pui nici un diavol pe el ca sunt deja si il chinuie. El are nevoie de Domnul Isus care poate sa-l scape de puterea pacatului si sa-l faca un om bun.