| BracKMyhay95 a întrebat:

Stiti cumva niste siteuri de pe care se pot procura bani reali gen: jocuri, pokerstars etc
FUNDA

2 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Nu cred, peste tot sunt virtuali, şi ce spui tu de Pokerstars acolo nu se câştigă bani reali, ca să câştigi trebuie să bagi apoi sigur nu ai şansă de un câştig mai mare, poţi câştiga bani reali dacă le ai cu norocul la pariuri sportive dar trebuie să ai 18 ani sau să vi însoţit de cineva, o seara placută!

| Bau_Adrian_1992 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/Anonim92 un joc de strategie jucat de peste 90000 oameni in care poti converti banii din joc in bani reali ...incercati,nu este teapa!