| cCristiannn a întrebat:

Salut stiu ca o sa sune ciudat
Am 14 si 8 luni si vreau sa iau Creatina pentru muschii.Stiu ca nu e indicat minorilor, dar vreau am multa energie si muschi

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

De ce sa fie o tampenie cu creatina? creatina e unul din putinele suplimente de la care chiar simti ceva

7 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Daca tie la 15 ani iti trebuie creatina pentru energie inseamna ca mie imi trebuie adrenalina solutie.
Faci o mare tampenie cu creatina. Si nici macar la sala n-ar trebui sa te duci de la varsta asta.
N-ai putea mai bine sa practici un sport asa mai pentru varsta ta si sa inveti sa mananci corect?!

| cCristiannn explică (pentru greyhound):

Fac sport, fac exercitii am intrebat daca ar trebui sa iau creatina big grin

| Cosmin86 a răspuns (pentru greyhound):

De ce sa fie o tampenie cu creatina? creatina e unul din putinele suplimente de la care chiar simti ceva

| greyhound a răspuns:

@Cosmin
N-a zis nimeni ca nu e un bun supliment si ca e o tampenie. Dar e una in cazul de fata.
Eu unul am 27 de ani, am si serviciu, dupa 8 ore de munca si alte aproape 2 pierdute pe drum mai inteleg sa n-am chef sa trag de fiare, corpul meu nu e din piatra. Eu am nevoie de un energizant.
Dar sa aud ca cineva la 15 ani considera ca n-are suficienta energie pentru sala si vrea creatina... e total aiurea.

| Cosmin86 a răspuns (pentru greyhound):

@Cosmin
asa dai tu reply la un raspuns? asa nu primesc notificare...

Bine, eu nu l-am recomandat pentru energie, ca nu prea te energizeaza creatina, eu l-am recomandat pentru forta, pompare, recuperare mai rapida dupa efort, etc.

Si daca ai job full time inseamna ca nu mai faci sport deloc? ( nu neaparat tras de fiare )

| En3Rgi a răspuns:

Vai doamne.Tu vrei sa te imbolnavesti? Daca vrei muschi fai exerctii sau sporturii ca orice alt copil de varsta ta...Doamne ce mai auzi de la copii.

| Cosmin86 a răspuns (pentru En3Rgi):

Tu ai HABAR ce e creatina? sau comentezi fiind COMPLET PE LANGA?

| aLeXaNdru145 a răspuns:

Nu suna "ciudat" happy
daca simti ca ai nevoie de mai "multa" energie, atunci poti lua.