| skyclub a întrebat:

Salut.Stiu ca pentru unii o sa sune penibil dar...sunt clasa a 9-a si in zilele anterioare ma plimbam pe holul liceului cand am vazut o fata de care m.am indragostit instantaneu.Ea arata bine dar nu stiu daca s.ar uita la mine.Imi e rusine sa ma duc la ea sa o intreb daca vrea sa fie cu mine! Va rog sa imi spuneti ce sa fac.Chiar as vrea sa fiu cu aceasta fata! Dau funda dau orice! Astept raspunsuri repede si urgent!

Răspuns Câştigător
| jasmine92 a răspuns:

Fa cunostinta cu ea-pentru inceput. apoi vorbiti ceva normal ce face? ce muzica ii place? ce profi nu suporta?hee hee poate aveti multe in comun. Incearca! nu ai nimic de pierdut! Bafta!