| andreas220 a întrebat:

Salut! Sunt băiat și am 19 ani. Voi când urinați vă decalotați penisul (trageți pielea de pe cap înapoi)?
Cum este mai ok? Decalotat sau nu?
Vă rog fără mișto.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si pana la 19 ani nu te-ai pisat?

| andreas220 explică (pentru suntserios):

Ce rol are răspunsul tău aici? Păstrează aberațiile pentru tine.

| suntserios a răspuns (pentru andreas220):

Ma scuzi, credem ca te-ai mai pisat pana la varsta de 19 ani si stii cum se face. Daca e prima data imi scuzi aberatia din raspuns. Eventul o sa il sterg sa ramana doar aberatia din intrebare.

| andreas220 explică (pentru suntserios):

Era pur și simplu o curiozitate cum fac ceilalți băieți. Am scris eu acolo că nu am urinat?