| Andreimihaitaureete a întrebat:

Salut TPU. Acum 4 5 luni am inceput sa vorbesc cu o fata de la mine de la scoala si am inceput sa o plac si tot ieseam noi prin oras si dupa a inceput sa simt ceva pentru ea... dar ea mi-a spus ca nu are varsta necesara. Eu am inteles eu am 14 si ea 13, eu am inteles-o ca is maturizat intr-o oarecare masura si de atunci nu am mai vorbit. Ar fi bine sa ii dau follow si poate imi da si ea follow back? La scoala ne vedem zi de zi dar nu vorbim...

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Copilarii!
Da-i pace ca nu-i vreme de pierdut, tu avand examenul de capacitate anul asta, asa-i?

| sierra1 a răspuns:

Dacă tot ești maturizat intr o oarecare masura, dă-i follow și când are "vârsta necesară", reluați contactele nemijlocite

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să îi dai. Și mai așteaptă un pic, că timpul trece repede.

| UnDiavol a răspuns:

Pai mergi și spune-i ce simți pentru ia spune-i Deschide-te pana nu este prea târziu mergi uitate la ia spune-i ce ai pe inima nu pierde timpul asta nu-l Mao poți da înapoi mergi spune-i ce ai pe suflet pe inima și Aia e succes frate baftă