| Mihai9929 a întrebat:

Am 14 ani si imi place de o fata din clasa mea. Maine este ziua mea ( Sf. Mihail si Gavril ) dar si a ei. Cum fac sa ii spun asta? RASPUNS URGENT!

Răspuns Câştigător
| ronniii33 a răspuns:

Ii spui "La multi ani!", zambesti frumos, o pupi pe obraj, incerci sa fii carismatic, incearca sa o faci sa se simta bine, sa o tachinezi. Fetelor le place atenti, mai ales din partea baietiilor.
Mult noroc si La multi ani. Maine este si ziua mea, btw. laughing

| Mihai9929 explică (pentru ronniii33):

Merci! La multi ani si tie!

| Mihai9929 explică (pentru ronniii33):

Mersi. La multi ani!

10 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Pai direct, cum sa-i spui? Oricum e ceva normal, si pana la urma trecator, daca a fost doar o impresie, deci stai calm.
Mult noroc!

| OnuOnulică a răspuns:

Nu iti fie teama!
Stai linisti incerca sa vorbesti cu ea fara emoti.
P.S la multi ani :3

| Radu284 a răspuns:

O suni si ii spui: Maine este ziua noastra big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
La multi ani din partea inca de astazi!
Ii spui "La multi ani"!
O poti invita a un suc.
Te pup!

| MrsVamp a răspuns:

Da-i cu flirt laughing)
Faci glume
Te bagi in sema pe langa ea
winking

| Doarefericireasiiubirea a răspuns:

Sa ii faci o gluma de genu ca maine o sa face-ti cinste colegilor ca doar e mihail si gravril

| MyLittleCupcake a răspuns:

Ca tot e ziua noastra trebuie sa fim sinceri unul cu altul. Acum te intreb ceva cu toata seriozitatea: eu te plac, tu ma placi?