| Aries a întrebat:

..am picat bacul la mate cu 4.10,ce sanse am sa mai castig 90 de sutimi la contestatie?sad. Astept raspunsurile voastre va rog

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Aproape 0.

| NIGhTmArE187 a răspuns:

Salut,din pacate sansele sunt de 1 la 100.000.si sa stii ca majortitatea elevilor care fac contestatie iau MAI PUTIN decat nota initiala asa ca eu zic sa ai grija ce faci ca poate te trezesti cu 3 dupa contestatie, am avut prieteni care au luat 5 la bac, au facut contestatie si lau picat.fa numai daca esti ABSOLUT sigur pe tine ca ai facut bine la lucrare. daca nu eu zic sa nu risti si so lasi asa.bafta!