| alinukkka a întrebat:

Am si eu o problema... Imi place de un baiat foarte mult. Si el ma place pe mine, chiar mi-a si spus. Dar eu, fiind mai rusinoasa, i-am spus ca nu-mi place de el... Va rog, ajutati-ma! Cum as pute sa-i spun ca imi place de fapt de el, dupa ce l-am respins de atatea ori?

2 răspunsuri:
| sweet_1526 a răspuns:

Va fi cam greu sa-i recastigi increderea...sad
crede-ma am patit-osadsadsadsadsadsad
cred ca ar trebui sa ii spui cat mai ai sanse, nu astepta sa treaca timpul, poate va fi prea tarziu sadsadsadsad

| Hiroshima a răspuns:

O solutie, ar fi sa ii zici pe mess, dar dupa o sa iti fie rusine sa vorbesti cu el. Cel mai bine ar fi sa ii dai de inteles acest lucru sau sa ii spui unei prietene in care ai incredere sa ii zica. Succes :*