| Pocaitul69 a întrebat:

Chiar nu stiu ce sa fac. Sunt clasa a 9 - a la profil de mate - fizica intensiv, insa nu prea ma descurc la matematica, parintii mei vor neaparat sa continui acest profil, insa eu nu prea as vrea... As prefera sa ma duc la sociale si sa dau la drept, ce ma sfatuiti?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu-ti dezamagi parintii, ei inca cred in tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa stii stiintele sociale si stiintele naturii sunt cele mai complexe profile, daca tu nu esti facut pentru M-Fi vorbeste serioscu parintii despre aceasta problema altfel risti sa nu iei Bac-ul.

| 010123 a răspuns:

Spune-le ce crezi! Parerea ta conteaza!

| Pocaitul69 explică:

Profil de mate - fizica intensiv engleza *