| anonim_4396 a întrebat:

imi place de o fata dar se pare ca are un prieten din alta localitate. Ea mi-a specificat ca vrea sa ramanem doar prieteni, iar eu nu vreau doar atat. Ce ar trebui sa fac ca sa fim mai mult decat prieteni?

Răspuns Câştigător
| Alle13c a răspuns:

Daca ea ti-a dat semne concrete ca nu te vrea. pur si simplu nu mai incerca. Crede-ma este foarte enervant pentru o fata asta. Am trecut prin asa ceva. Dar daca chiar o iubesti si tie ti se pare ca si ea te-ar place putin mai incearca. Vorbeste cu ea pe mess, apropie-te mai mult happy