| Nicoleta14Halip a întrebat:

NU stiu cum sa incep dar va spun totul: eu am 1 prietena care a inceput sa ma scoata mai mult din casa. Mergem aproape in fiecare weekend la sala de sport unde ne adunam in jur de 50 copii fete+baieti si jucam fotbal. Am cunoscut multe persoane, pe unele le stiam dar de cand ies am intalnit 1 baiat de care imi place dar mie imi placea de inca 2 si as vrea sa vad daca ma place vreo unul dintre ei. P.S Am 12 ani

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-i nimic in a place/simpatiza pe cineva.
Joaca-te mai departe cu toate fetitele si baiteii si o sa fie frumos!

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Pai vezi care te baga in seama laughing))