| x2gk9r a întrebat:

Salut...un sfat.
De ceva vreme tot ce se intampla la scoala cand ajung acasa tot ma gandesc la ele si gandurile nu imi mai dau pace...
Un sfat?

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"tot ce se intampla la scoala cand ajung acasa tot ma gandesc la ele si gandurile nu imi mai da pace...Un sfat?"

mai pune și tu mâna pe manualu' de română!

| dullcat a răspuns:

Buna.Te concentrezi prea mult pe ce a fost.Ia in calcul sa incerci meditatia, pentru a te bucura mai mult de prezent si a nu te mai gandi obsesiv la ce a trecut deja.

| x2gk9r explică (pentru dullcat):

Imi poti da sfat si la cealalta intrebare te rog din suflet

| dullcat a răspuns (pentru x2gk9r):

Oki.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Să încerci să ai un echilibru între viața de la școală și cea de acasă.
Problemele de acasă când te duci la școală le lași la ușă.
Problemele când ajungi acasă de la școală le lași la școală.

| x2gk9r explică (pentru Alexia999997777777777777):

Imi poti da sfat si la cealalta intrebare te rog din suflet te rogg frumoss

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru x2gk9r):

Care este?