| Robbe a întrebat:

Salutare. As vrea sa cresc si eu in masa musculara si greutate!
Is slab si am mare nevoie sa ma ingras...
Daca iau suplimente nutritive si fac antrenament corespunzator voi indeplini conditiile mele? Normal, stiu ca o sa dureze, dar sa stiu ca sa ma apuc de sala din octombrie!

3 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Daca nu pui kg mancand poti sa iei ce suplimente vrei ca e degeaba. Antrenamentul e aproape la fel de nefolositor.

| Robbe explică (pentru iEmonel):

Ce prost estilaughing
Sa mori tu can u ma ingras cu suplimente.
Ba du-te laughing k tu cred ca esti si mai varza ca mine. Am inceput sa iau suplimente si incet incet o sa se prinda
Nu mai vorbi inainte sa te docomentezi k dupa aia o sa pari prost in ochii tuturor

| iEmonel a răspuns (pentru Robbe):

Prost esti tu.
Daca tu de felul tau [ metabolismul e "defect" ] nu te ingrasi poti sa mananci si rahat de dinozaur...