| Toader_Florin_1997 a întrebat:

Salutare.Tocmai ieri am dat bacul la romana si ma framanta ceva foarte tare va rog sa imi raspundeti.Intrebarea este urmatoareabig grinaca am scris pe a doua foaie de examen de fapt cu ea am inceput cu a doua foaie (nu prima unde scrii acolo sus datele, de la ce scoala sunt, anul nasteri)imediat dupa foaia aceea am inceput sa scriu.Ma va depuncta?

1 răspuns:
| fearlessss a răspuns:

Nu te va depuncta, nu e chiar nici o problema. Conteaza ce scrii, nu unde. Crede-ma, am fost la peste 100 de concursuri si la cel putin jumate am scris de pe a doua si nu m-a depunctat niciodata (si totusi erau olimpiade judetene unde se cauta si cea mai mica greaseala) Stai linistit, nu se intampla nimic.