| chiftelutacrocanta a întrebat:

Salutare TPU m-am lasat de tigari in urma cu 2 zile si as vrea sa stiu sfatul unora care nu fumeaza si totusi beau cate o bere doua la petreceri evenimente....berea fara tigara este buna? are acelasi gust? se poate bea bere fara tigara si in acelasi timp sa te distrezi?

Răspuns Câştigător
| AliTheo18 a răspuns:

Ah.Pe bune? No! Asculta. Nu e bine sa fumezi, ok? Chiar daca pare foar cool. Si normal, eu beau bere cand mananc, gen, si e foarte gustoasa. Si de daca bei bere sau alcool, fara sa fumezi? E ok! Are acelasi gust! Fumu nu schimba cu nimic! Fumul decat iti scurteaza viata! Poti sa te distrezi daca doar bei! Sa sti! Lasa fumu, o sa vezi ca e o pierdere de bani! Succes.

6 răspunsuri:
| KamaSutra a răspuns:

Da,se poate
Tigarea nu face altceva decat sa-ti distruga sanatatea, deci foarte bine ca te-ai lasat

| Fatamuntilor a răspuns:

Nici nu inteleg asocierea de tigari cu bere...
Normal ca merge!

| FaraNume1245 a răspuns:

Normal ca berea este buna si fara tigara. Nu ai baut pana acuma bere fara sa fumezi?

| ItsMeUncleDolanOrDolanDuk a răspuns:

Da, trebuie doar sa ai o vointa de fier tigarile te distrug fizic chiar daca iti ofera o placere de scurta durata

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Se poate si este buna. Foarte bine ca te-ai lasat de tigari, o perioada iti va fi cam greu, dar ve reusi. Tigara te omora cate putin, o sa vezi ce bine va fi fara. happy Bafta!

| TheImpaler a răspuns:

Din punctul meu de vedere, nu. dar eu sunt fumator inrait. exista posibilitatea ca dupa doua trei beri sa iti aprinzi o tigare. parerea mea e sa stai linistit deocamdata cu Berea si cafeaua. ai doar doua zile de cand te-ai lasat. bine....depinde si de cum si cat de mult fumai.