| Tytucka18 a întrebat:

sunt in clasa a XI an de complectare am 160 de absente si mi-a dat preaviz de exmatriculare... ce sa fac? ma poate da afara?

2 răspunsuri:
| YourFriend a răspuns:

Da. Te poate da afara. La 10 absente iti scade un punct la purtare... ar trebui sa ai -6pct la purtare, si asa te-a dat afar`. Pai, ce sa faci? Anu` asta nu mai ai ce face. Te da afara, asta e. Anul viitor mergi la o alta scoala si nu mai fa absente!

| pshkiytyrgf a răspuns:

Mda din pacate te pot da afara..si mie mi s-a intamplat la fel si ma inscriu la anul la alt liceu asa ca : don't worry be happy! happy