| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati! din ce carti pot studia psihologia? dau fundita la cele mai bune raspunsuri

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ca să îţi poţi forma o bază solidă, trebuie să citeşti întâi Istoria Psihologiei. O găseşti online aici : http://www.scribd.com/doc/6430100/Istoria-Psihologiei.
După aceea, poţi începe să îţi însuşeşti cele mai simple noţiuni ( memorie, imaginaţie, percepţie, senzaţii, ş.a.m.d.) pe care le găseşti în manualul de clasa a X-a.
Baftă!