| BuMeRaNg a întrebat:

Ce facultate buna in preajma jud.Prahova imi puteti recomanda pentru a studia psihologia? va rog sa ma ajutati...multumesc anticipat...:*

Răspuns Câştigător
| Demoiselle a răspuns:

In Brasov... Spiru si Transilvania... Dimitrie Cantemir nu are...http://www.iubescbrasovul.ro/......facultati/

3 răspunsuri:
| florar a răspuns:

Adica'Brasov, Arges, Buzau? uita/te pe situl oraselor mari apropiate.

| Misterious a răspuns:

In Brasov...la Transilvani, Spiru=pica, Baritiu nu are...sau Dimitrie Cantemir happy

| BuMeRaNg explică:

Parintii mi-au recomandat una in Brasov... dar as dori sa cunosc si altele...multumesc din nou.:*