| anonim_4396 a întrebat:

Voi credeti ca,dorintele si visele unui copil se pot indeplini?
Cum? Voua vi s-a indeplinit vreo dorinta sau un vis? Ce vis?
Spuneti-mi, vreau sa capat putina incedere si sa perseverez in ceea ce consta visul meu.
FUNDA!
Sarbatori Pascale fericite! big grin

Răspuns Câştigător
| Kenzorel112 a răspuns:

Mai Carrots de obicei visezi ceea ce ti-ai dori, intr-adevar mai rar se intampla sa se si adevereasca dar exista o micuta parte care se indeplinesc. Vorbesc din propria experienta, am visat ceva ce chiar imi doream si am vrut sa se si indeplineasca si icnet incet si cu rabdare mi s-a indeplinit chiar ieri, prima zi de paste o sa ramana ceva special pentru mine. Deci ia-o usor prietene.Bafta si Sarbatori fericite.

| anonim_4396 explică (pentru Kenzorel112):

Ce ti-ai dorit?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Numai dacă tu vrei ca ele să prindă contur și viață.
Asemenea!
Pa, pa.

| Iubibilăă a răspuns:

Visele se indeplinesc intotdeauna.
Trebuie doar sa ai ambitie.
Pa, pa.

| MihaelaMiikii a răspuns:

Pai visele nu se pot indeplini laughing Poate visurilewinking Daca ai incredere si vrei cu adevarat asta potiwinkingBafta

| Fabiana2R a răspuns:

Depinde in ce consta acel vis...

| Kenzorel112 a răspuns:

Sa spunem prima partida de dragoste cu actuala iubita. Dar s-a implinit dupa mult timp si dupa multa rabdare si crede-ma ca iti trebuie amre precautie.Bafta

| MisterFlex a răspuns:

Uite, visele conţin cam 30% din împlinire. Iţi trebuie perseverenţă şi spor în ceea ce vrei să faci. Eu doar aşa am putut să-mi reunesc părinţii de la un posibil divorţ happy. Succes!