| Vladuthz a întrebat:

Voi simtiti o mica caldura in obraji, ceva gen febra, de la stat in fata monitorului? Nu ma intereseaza alte probleme gen duerere de ochi sau de cap, ma intereseaza daca simtiti strict asta, mica febra in obraji.

9 răspunsuri:
| Maariiaa a răspuns:

Bună,
Da,am simțiț și eu de câteva ori. Încearcă să stai mai departe de monitor și bineînțeles să petreci mai puțin timp la calculator.
Știu că nu prea te poți dezlipi de calculator, deci fă măcar câteva pauze când stai, ca să numai simți,, febra" din obraji.

Baftă!

| CrazyTeenager a răspuns:

Nu.

| LolaLollita a răspuns:

N-am patit niciodata asta happy

| HonneOnna a răspuns:

Da,foarte putin uneori, dar nu cred ca este o problema grava, dei nu.ti fa grijiwinking

| eQueenL a răspuns:

Asa mi se intampla mereu. si chiar daca nu stau mult..in jur de o ora sa zicem, apare caldura in obraji, roseata.Deci nu iti fa griji.winking

| Raphy25 a răspuns:

Eu stau de mult timp la PC in fata monitorului si nu mi s-o intamplat asa ceva. Nu cred ca este o problema grava, deci stai linistit happy

| PandaUnicorn a răspuns:

Mie mi se mai intampla de obicei cand stai concentrat si nu iti iei ochi de pe PC. Nu te teme este de obicei ceva normal. Incearca sa stai putin mai indepartat de Pc si sa mai iei cate o pauza asta la mine merge. big grin
Sper sa te fi ajutat happy

| Vladuthz explică (pentru PandaUnicorn):

Deci simti si tu o usoara caldura in obraj, si chia pe gat?