| Cherry a întrebat:

Vreau un tatuaj pe incheietura.ma poate afecta pe viitor?( ma refer la locul de munca, daca nu voi fi primita undeva din cauza acestuia)

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de angajator si ce vrei tu sa lucrezi, posibil pe unii sa ii deranjeze mai ales daca vei lucra cu publicul

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

In Romania tot ce e posibil. Daca nu ai pile laughing iti gasesc noduri in papura peste tot. Sfatu meu, Puneti cercei peste tot daca te atrag.Ii scoti si nu se mai observa(e ramane gaurile dar se astupa in timp sau nu? ) Eu nu ma complic cu tatuaje, cu cercei, mania mea.Si da ca sa iti spun direct, te poate impiedica.In schimb, poti face unu in zona intima, sau pe san, undeva unde nu lasi la vedere happy sa vada doar iubitu sau mama. Sau o prietena, asa gandesc eu. Dar tu faci cum doresti happy tatuajele trebuiesc umplute la un an sau doi ca se trece din tusul ala.Pe cand cercei, ii schimbi doar. Uite eu eram agent de paza, nu aveam voie cu cercei la vedere.Eu am avut 2 cercei de care m-am despartit cam 'greu' pe la 16 ani i-am pus pe la 20 21 parca i-am scos.Cand lucram n-am avut unde sa pun cercel, si mi-am pus in limba ca nu se vedelaughing

| Dy2000 a răspuns:

Bună.te poate afecta doar în cazul în care, vrei sa dai la politie(academie, etc).