| iasminaaa199 a întrebat:

Bună, e o problema dacă am 20 de ani și folosesc cardul visa xteen de la bcr?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca este al tau, nu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| Cherciumihai a răspuns:

Nu sunt un expert în serviciile bancare, dar în general, cardurile Xteen de la BCR sunt destinate persoanelor cu vârsta între 14 și 18 ani. Ar fi mai bine să verifici direct cu BCR pentru a afla dacă este posibil să folosești acest card la vârsta de 20 de ani.

| iasminaaa199 explică (pentru Cherciumihai):

L am facut la vârstă respectivă dar între timp mi-a expirat și mi-a venit unul nou automat, ei stiind probabil vârsta pe care o am. deci chiar nu știu haha