| dodo1d a întrebat:

Am un golf 3 si am o problema la 1500 de turatii se opreste motoru de la ce poate fii?(motorasu pas cu pas este defect)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motorasu pas cu pas este defect? adica? unde bati ca nu inteleg?

| dodo1d explică (pentru anonim_4396):

Voiam sa zic ca nu e de la motoras(aici voiam sa bat)

5 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Am o coasa care nu taie. Daca nu dai ceva detalii nu avem cu ce sa te ajutam.
Ce motorizare are masina, cati km ai facut de la ultima revizie, motorul la relanti cum se aude?

| dodo1d explică (pentru AgathaRo):

Totu e ok in afara de asta

| ManeaAlex a răspuns:

Mda problema poate sa fie din cauza aia sau cealalta pentru ca... sau ca...
Umbla si ti un partea cealalta si vezi daca merge mai bine...
Cred ca ai inteles ce am inteles si noi laughing

| dodo1d explică:

Era de la carburator era murdar