| Începătorul988 a întrebat:

Ce masini mai merita cumparate? Diesel, buget pana in 5/6000€. Fara breakuri

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Autobuz ieftin si sigur, vine repede in statie pui mana pe un cùr la o tinerica laughing in masina nu ai femei si te costa bani so repari

| Începătorul988 explică (pentru mgtow):

Am o femeie in masina, n-am nevoie de mai multe.
cat despre reparat, momentan focusul nu m-a dezamagit. Merge excelent si dupa soft, evacure, filtru sport, si intercooler+traseu si furtunase schimbate. Rupe masinuta asta, bordul 240 luat, si inca se mai ducea, dar din pacate nu aveam waze-u pentru a citi viteza in continuare. 0-100 am facut undevape la 5/6secunde. laughing) RIP VAG

| ForeverAlone97 a răspuns:

Skoda superb 2006

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Audi A6 2006-2007
Audi A4 2006-2007
Bmw E60
Bmw E90
Mercedes E, 2005-2007
Vw Passat B6
Vw Touareg 2005(Germania)
Volvo S60
Dacia Logan, nu recomand(Am văzut răspunsul anterior) are ruliu imens, putere=0, arată urat, însă are un singur avantaj, îți baga ea bani in buzunar la pompa

| Începătorul988 explică (pentru anonim_4396):

Chiar m-ar place un e90, sau un e87(120d) dar are tractiune spate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Începătorul988):

Dacă îți place e Ok, mie nu îmi place deloc, nici e90, nici măcar f30, parca nu ma reprezintă, la e90, e bine ca trage, cel puțin 2.0 de pe el, la cât de ușor e, trage f bine, ca are tracțiune spate nu ar fi o problema, părerea mea, are sisteme de siguranța, nu fuge de pe sosea ca un e36, plus ca te distrezi cu el, atâta timp cât nu intri iarna in curbe cu 80-90-100 km/h nu ai probleme. Probleme apar când intri cu viteza pe curbe sau bruschezi mașina când nu sunt condiții pentru asta, dar nu îmi spune ca, cu tracțiune fata intri cu 90/h iarna fără frica in curbe... Marja de risc e asemănătoare, dacă ești responsabil, plus ca, la tracțiune spate e mai ușor sa o controlezi și te poți distra prin parcări, etc...

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Loganul este destul de bun

| Începătorul988 explică (pentru LasleaIoan1972):

M-am gandit, dar motorizarile lasa de dorit. Vazusem un logan nou, 6800€, prin rabla. Si dotat, dar meh.