| mgtow a întrebat:

Merita niste cauciucuri scumpe care au consumul de benzina B? Multe au litera F dar sa nu fie orientativ zic minciuna.

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Vrăjeală ieftina chestia cu consumul. Cumpără anvelopele care îți oferă siguranță si aderenta maximă. Cu 10 ml in plus sau in minus la 100 km nu o sa te îmbogățești.

| mgtow explică (pentru regis):

Eu aveam suspiciuni pentru ca e doar un cauciuc cum sa ajute la economie. Alta e heliu dar nici ala nu merita pentru ca trebuie reincarcat.

| regis a răspuns (pentru mgtow):

Teoretic anvelopa poate ajuta la economie, dar practic aceasta va fi nesemnificativa.

3 răspunsuri:
| Ensiferum a răspuns:

Depinde de marca, probabil daca sunt scumpe sunt si bune, eu zic, ca merita.