| xXAlexuuXx a întrebat:

Salut TPU
de curand am avut un volvo v40 si acum am nevoie de o noua masina cu anul de 2005+ si pana in 6000 euro.
PS: nu vreau masini gen : Opel,Renault, Logan.
Multumesc!

12 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Frate, de ce iti trebuie masini din 2005 cu 6000 euro? nu prea gasesti cine stie ce, si eu am un v40 de prin 97, sun multumit de el pana peste masura, daca iti place volvo si vrei sa vezi adevarata calitatea a marcii volvo, nu strica sa incerci volvo s80 de prin 2000 o sa ramai impresionat de interiorul lui. si cel mai scump am vazut la 9000 euro, sunt masini puternice si arata foarte bine, un s80 de prin 2000 2002 ar fi super, eu cred ca intrece designul a mai multor marci de prin 2005-2006!

| xXAlexuuXx explică (pentru RB26DETT):

Da frate...dar caut o masina si cu motor mic...max 1.9winking

| KrYsTy2OOO a răspuns (pentru xXAlexuuXx):

Pai golfurile(4, 5, 6) au maxim 1.9 la motor.

| xXAlexuuXx explică (pentru KrYsTy2OOO):

In afara de Golf...Ford si Skoda ce ar mai fi? thinking big grin

| RB26DETT a răspuns (pentru xXAlexuuXx):

Ok, poti cauta volvo v50 cu motor 1.6 D, ai 105 cai putere parca si consumul este foarte mic! si din cate am auzit, volvo v50 are cel mai bun sistem audio din totalitatea modelelor de la aceasta marca [ in caz ca difuzoarele sunt cele originale!

| KrYsTy2OOO a răspuns (pentru xXAlexuuXx):

Pai daca vrei sa te duci la BMW, Audi, Mercedes-benz, Toyota, dar acestea au motor de peste 2.0

| xXAlexuuXx explică (pentru RB26DETT):

Mersi fratewinking la v50 ma gandeam si eu...dar nu eram destul de sigur...si sunt foarte rare.

| RB26DETT a răspuns (pentru xXAlexuuXx):

Au un design exterior foarte bun, sunt masini de familie bune ce asigura siguranta tuturor pasagerilor, comfortabila fiabila, stabila si economica, ideala!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Golf

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Cauta pe www.auto.ro sunt foarte multe anunturi sau pe mercador.ro, tocmai.ro...
Daca nu vrei masini gen logan i-ati un vw, peugeot sau skoda.
Sper ca te-am ajutat, funda?!

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Cauta pe net site-uri de vanzari masini cum ar fi: auto.ro.
I-ati daca vrei un VW, Skoda, Mercedes, Ford, BMW, cam astea se apropriede Volvo.

| XtremeX a răspuns:

Hunday Accent 2008 - 4500euro