| StupidANDContagious a întrebat:

O s-o zic cât mai scurt posibil.
Sunt şatenă. Vreau să mă fac un roşcat gen: http://topnews.in/light/files/ashlee-simpson-red-hair.jp g
O să ma fac cu nuanţator, din mai multe motive.Anyway,am 2 intrebări :
1. Ce nuanţă folosesc ca să fie cat mai ok? aproape la fel, daca nu identic ca in poza de mai sus.
2. Trebuie să mă decolorez sau ceva de genu'? (sper că nu).
Probabil o să spuneţi să merg la salon şi chestii. Ideea e că sunt studentă şi momentan nu-mi permit să arunc cu banii pe la saloane.Sunt nouă in chestiile cu vopsitul(am nevoie de ajutor, clar) Deci, dacă aveţi idee cum aş putea să fac asta acasă, irosiţi-vă 2 minute cu mine.
Mulţam:)

Răspuns Câştigător
| FucktheSystem a răspuns:

Meah, nu știu de care îți trebuie, eu am avut părul în nuanța asta (puțin mai închis) și am luat primul nuanțator care mi-a picat în mână, nici nu-mi mai amintesc de care era, mi-a plăcut nuanța și l-am luat.
2. Nu cerd că trebuie să te decolorezi dar când îți cumperi să iei o nuanță mai aprinsă ca să-ți iasă așa, pentru că nuanțele mai deschise nu o să se observe, deci dacă vrei să-ți iasă ca în poză îți trebueie ceva mai aprins.

2 răspunsuri:
| fiecareinceput a răspuns:

Te uiti pe pliculet si-ti alegi de acolo culoarea, iar cat priveste rezultatul daca esti un saten cat de cat deschis la culoare o sa-ti iasa aproximativ la fel http://fiecare-inceput.blogspot.com/