| alondrakiss a întrebat:

Ultima dată când am lucrat am plecat fără să semnez demisie.La Medicina Muncii am spus că am luat tratament psihiatric după ce am semnat că nu sufăr de nicio boala psihica.La Itm am verificat cum mi-au încheiat contractul.Cand am luat banii de la ei m-au pus să semnez o declarație precum că nu am vreo pretenție bănească, morala etc...

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Care-i intrebarea? --- ce problema ai?

| alondrakiss explică (pentru alessia5158):

Nu înțeleg aceea declarație pe care am semnat-o când am luat banii.

| alessia5158 a răspuns (pentru alondrakiss):

Angajatorul a vrut sa se asigure ca, dupa ce ti-a dat banii pentru cat ai lucrat, nu vei mai avea pretinde altii.
S-o fi speriat omul cand a aflat ca ai urmat un tratament psihiatric si a dorit sa declari in scris ca ai primit banii pe care ti-i datora pentru munca prestata.

| alondrakiss explică:

La ITM mi-au spus că sunt în regulă cu incheierea contractului.