| anonim_4396 a întrebat:

Am 19 ani si de ceva vreme aproape de 1 saptamana ma enervez foarte repede si sunt si agitat,si nu inteleg de ce ca nu beau cafea,nu fumez, nici ciocolata.Ce imi recomandati sa fac? Am tot timpul asa o stare de neliniste. Nu m-am certat cu nimeni nu am motive. Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Faci ceva ce iti place tie fara sa te stresezi si vei vedea ca nu mai ai treaba cu stresul.

| raisa1993maria a răspuns:

Probabil interiorul tau sufera o schimbare. incearca sa iesi cu prietenii, sa te distrezi. nu sta in casa izolat pentru ca vei ajunge sa fii deprimat

| Yoyo2013 a răspuns (pentru raisa1993maria):

Am stat in casa o vreme pentru ca am o fata nu dai nici 2 bani pe ea. Daca m-ai vedea ai zice ca sunt drogat. Sunt poate ca nu am nici prietena nu mi-am facut pana la 19 ani si ma simt cam rau, ma simt singur.

| raisa1993maria a răspuns (pentru Yoyo2013):

Daca vrei imi poti lasa un mesaj cu id-ul tau sa vorbim thinking