| anonim_4396 a întrebat:

Am fost la azi la plaja si m-a prins soarele (am stat doar in apa). M-am facut rosie pe spate si pe fata iar acum arat ca o betiva. Ce sa fac ca sa nu mi se mai vada roseata de pe fata sau cum scap de ea?
Dau fundita

7 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Stai linistita ca in 2 3 zile nu o sa mai fii asa. nu te da cu anumite alifii ca nu ti trece. astai si tu in casa zilele astea si gata. alte remedii nu ai.

| Nirvana a răspuns:

Eu am folosit lapte demachiant de la Doina. Este foarte ieftin. Vreo 3 lei.Chiar functioneaza. In maxim o zi iti trece. Il poti aplica cu dischete demachiante sau cu o bucatica de vata si il lasi pe zona afectata pana intra in piele. E de preferat sa il aplici noaptea. Sper sa iti treaca!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da un clik,te rog mult... :*
http://www.gbx.ro/member_page.php?id=7649

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu spun sa te dai putin cu lapte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu spun sa te dai putin cu lapte.

| celmaifrumosdinlistata a răspuns:

Buna eu am folosit Apidermin, acum 3 zile eram ca tinelaughing. se gaseste la farmacie si e max 10 lei, ai grija de tine, o seara placuta!

| Jack_1562 a răspuns:

In 3-4 zile o sa iti treaca. Dar incearca sa te dai cu o crema hidratanta, e cel mai bine.