| SilentRain a întrebat:

Banii sau iubire?
Fiți sinceriwinking

28 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu personal aleg banii, nu am intalnit in viata mea o fata serioasa, sincera care sa iubeasca cu adevarat, as alege iubirea dar nu cred asa ceva

| SilentRain explică (pentru RAY):

Primești ce oferiwinking
Oricum mai bine cu inima frântă într-un Ferrari

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Deci și tu alegi banii

| SilentRain explică (pentru RAY):

Evident,nu exista iubire

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Materialisto,deci si tu esti doar dupa banii

| SilentRain explică (pentru RAY):

După banii mei, da

| SilentRain explică (pentru RAY):

Te porți de parcă tu nu ai fi la fel straight face

| RAY a răspuns (pentru SilentRain):

Recunosc sunt materialist, dar nu stau cu x pentru banii

| SilentRain explică (pentru RAY):

Și de unde până unde ai tras concluzia că stau cu cineva pentru bani? De unde?
Am zis că îmi plac bani, nu că stau cu cineva pentru banii

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Bani. La ei trage si "dragostea".

| SilentRain explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Și taicatu când a luat-o pe maică ta, tot banii avea? :]

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru SilentRain):

Bani*
Da. Altfel nu puteau lua apartament in primul an de casnicie.
Au contribuit si ochii frumosi, motocicleta, romantismul, temperamentul 'de casa'.
Mama nu a plecat la facultate ca sa se intoarca la vreun vanzator de linguri.

| Drimmero a răspuns:

Sanatatea de ce nu e printre variante? E cea mai importanta... daca e sa aleg intre cele doua ar fi banii, s-au scumpit toate si iubirea nu tine de foame.

| Sofer a răspuns:

Cu bani îmi cumpăr fericirea. Deci bani.

| Hammurabi a răspuns:

Nici. Nici.
În existența asta, orice "alegere", în mod sigur presupune niște "costuri".
Nu-mi place să "forțez soarta". Sunt mulțumit cu ce am.

| sofisis a răspuns:

Din fiecare atat cat trebuie

| Dismally a răspuns:

Cate putin din ambele nu se poate? big grin Cred ca iubire, banii ii faci si ii cheltui, nu simti mare bucurie de pe urma lor, dar relatiile pe care le ai cu alte persoane sunt mult mai valoroase. Tu ce ai alege?

| gemeni6226 a răspuns:

Daca e sa aleg intre bani si iubire as alege...sanatatea,ca fara sanatate nu te poti bucura de nici una.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bani, caracter frumos si good looking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubire. Sinceră.

| literallythesamebruh a răspuns:

Prefer să "gust" un pic din ambele.

| 120bulevard a răspuns:

Eu aleg banii si hai sa-ti spun si de ce.
Social media, Facebook si toate aplicatiile astea de cacao sunt cele mai mari boli posibile care au dat nastere HIPERGAMIEI. Pai ia uita-te tu la casnicia lu maica-ta, care tine de mai mult de 20 de ani si taica-tu care s-a luat cu maica-ta de la douas si ceva de ani si uita-te ce bine le merge. Acum ia uita-te acum la relatiile astea "moderne" care isi pun masti si pretind ca nu sunt poliamoroase, vai doamne, daca nu ma lasi sa am cel mai bun prieten baiat esti un toxic, ma controlezi, ma privezi, ma ingradesti, ai nesigurante. Pai cum sa nu ma simt bine cand am un inamic, care imi infige sabia in coasta? Si inca 50 de caini care mai umbla dupa curu tau? Pai tot eu sa fiu ala fericit in relatie, sau tu?

| ionur a răspuns:

Iubirea adevărată.

| Allemando a răspuns:

Iubani.

| Maraa345 a răspuns:

Iubirea-n bani.

| Anonim67377882 a răspuns:

Aleg sa mor singur.