| nikol_7126 a întrebat:

am auzit ca Iisus Hristos poate fi Lucifer(SATANA) cica asa scrie in biblie
CHIAR SE POATE ASA CEVA? pana unde am ajuns cu religia asta...
astept raspunsuri ce pareri aveti

3 răspunsuri:
| 4b a răspuns:

laughing phai de mine...pana unde s-a ajuns cu prostia; nu scrie nicaieri asa ceva nikowinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai crede in Iisus Hristos nu ai crede tot ce auzi si nu ai intreba asa ceva... unde scrie in Biblie asta? zi capitolul si versetul. Oamenii astia nu cred in Dumnezeu, si nu am nimic cu credinta lor dar spun lucruri pe care nici ei insisi nu le cred.

| GreenEyed a răspuns:

Cred ca ai auzit tu gresit sau cei care ti-au zis au citit aiurea. Dumnezeu l-a numit pe Satan Lucifer de la luceafar.winkingtongue