| Okap a întrebat:

Am niste cosuri pe picioare asemanatoare ca cele de dupa epilat, dar problema este ca eu nu ma epilez... Le am de foarte mult timp dar nu le-am dat importanta, iar acum ca a venit vara si se vede urat.
Cum as putea scapa de ele?

5 răspunsuri:
| oliviaaa a răspuns:

A ceasta problema o am si eu dar nu stiu ce sa fac =(

| Okap explică (pentru oliviaaa):

Nu ai incercat sa mergi la un dermatolog Olivia?

| oliviaaa a răspuns (pentru Okap):

Parca nu dar nu prea am timp si in plus nu prea vreau sa consult un medic imi apar cosuri negre sau nu stiu cum se numesc pe picioare ( nu ma epilez) si mereu char dupa ce se trec apar altele si recunosc nu e destul de placut sau de frumos tu ce zici?

| Okap explică (pentru oliviaaa):

La mine nu e asa de rau, na...

| oliviaaa a răspuns (pentru Okap):

La mine e rau de toot