| funnymantm a întrebat:

cine ma poate caza in septembrie 2 3 nopti in Bucuresti big grin, platesc eventualele servicii tongue (da nu pret de motel/hotel ca va mananc laughing )

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

In perioada aia sunt si eu in Bucuresti funnymantm. Daca te pot ajuta, te anunt. happy

6 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Ce esti cumva canibal, am glumit, dar fi atent unde mergi!

| CrucifiedCountess a răspuns:

Funnyman merci de telefon! laughing

| Swabia a răspuns:

Iti dai seama ca de azi incolo iti va suna telefonul non`stop?! laughing... ti-ai scapat admiratoarele de un stres...au numarul tau de telefon! big grinhappy

| funnymantm explică:

Mersi. 0740946752 e nr meu, vezi ce rezolvi.

| funnymantm explică:

laughing brb, munca tongue. voi faceti cumva sa ma ajutati cu o cazare tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@funnymantm-ai grija de acum inainte pe cine mai corectezi la gramatica si pe cine ironizezi. s-ar putea sa-ti schimbi numarul de telefon pana cand ajungi in bucuresti. laughing
daca as fi locuit in bucuresti, te-as fi ajutat cu cea mai mare placere, insa sper ca se va gasi cineva care sa-ti ofere ajutor pentru cateva zile.