| Denis67788 a întrebat:

Bună, mai știți ca am pus o întrebare acum câteva luni în legătură cu verișorul meu dacă nu vă aduceți aminte voi repeta o parte din întrebare. Verișorul meu își mângâie sfarcurile în fiecare seara și aseară mi-a zis că i-a ieșit un lichid din penis, nu știe sigur dacă era spermă sau altceva dar mi-a zis să întreb dacă a fost spermă. A zis ca a fost un lichid gros și foarte albicios

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Parcă ne-ai mai bombardat cu " verișoru' " tău

https://www.tpu.ro/......pentru-ca/

| Denis67788 explică (pentru sierra1):

Da știu dar acum nu are legătură cu întrebarea aia ia ieșit un lichid din penis in timp ce făcea ce am zis că face și vrea să știe dacă a fost spermă

| sierra1 a răspuns (pentru Denis67788):

Du-i tu (că tot ești atât de implicat) o probă la analize

| Denis67788 explică (pentru sierra1):

Da eu nu înțeleg de ce nu întreaba el și mă tot pune pe mine oricum eu cred că a fost spermă

| Denis67788 explică (pentru Denis67788):

Nu avea ce sa fie altceva

| dannyel86 a răspuns:

Cati ani are varul tau?

| Denis67788 explică (pentru dannyel86):

Are 18 ani

| dannyel86 a răspuns (pentru Denis67788):

Vrei sa stii daca a curs lichid pentru ca si-a mangaiat sfarcurile?
E posibil, avand in vedere ca zona e sensibila si poate stimula senzatia de excitare, chiar si fara sa puna mana pe penis. Daca lichidul e dens si albicios, cel mai probabil e sperma. Dar el stie deja treaba asta (are 18 ani, totusi). Poate vrea doar sa rada de tine.
Am impresia ca tu esti mai mic decat varul tau.

| Denis67788 explică (pentru dannyel86):

Eu am 17 ani și nu fac așa ceva el mi-a zis să întreb pe TPU pentru că lui ii e rușine dacă râde de mine nu știu că nu stau cu el să l vad el mi-a zis să întreb și am întrebat